برداشت آزاد

سلام

امروز تصممی گرفتم یه مطلب خیلی کوتاه بنویسم بدون هیچ شرح و توضیح اضافی

در واقع ریش و قیچی دست خودتونه هر جور دوست داشتین برداشت کنین

یه تله در نظر بگیرن یه تله موش، لای این تله به جای اینکه مثل همیشه یه موش باشه یک مداد گیر کرده باشه برداشت شما از این طرح؟

هرجور دوست داشتین برداشت کنین من نمی دونم فقط این رو بگم که این طرح روی پوستر تبلیغات یه نمایشگاه گرافیک هست نمایشگاه آثار گرافیست های بزرگی از ابراهیم حقیقی تا ... حالا کجا و کی برگزار شد بماند فقط این رو بگم که از طرف ارشاد مجوز پخش این پوستر در سطح شهر  داده نشد و مسئول برگزاری این نماشگاه احضار شد که بیاد و درمورد طرح روی جلدش توضیح بده

استاد بنده خدا کلی با خودش فکر کرد که حالا چی کار کنم این همه خرج شده اگه اصلا" برگزار نشه؟!که بالاخره بعد کلی فکر کردن همچین جوابی داد:

این تله موشی که شما می بینید نشان دهنده موس کامپیوتر هست و در واقع تله موش نماد کامپیوتر می باشد  که اومده و جای مداد یعنی هنر دست رو گرفته!

این جواب استاد و اون هم نمایشگاه که برگزار شد

من چیزی نمی گم فقط یاد دادگاه گالیله می افتم و جمله ای از حسن نراقی نویسنده کتاب جامعه شناسی خودمانی که گفت:...

بی خیال گفتم که هرچه می خواهد دل تنگت برداشت کن !

/ 12 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یاسمن

خیلی باحال بود!!! ای ول!!! دستت درد نکنه!

یاسمن

نه به خدا سرم شلوغ نیست هفته دیگه جشن یلداست! دارم خودمو برای یه تبخال دیگه آماده می کنم!

یاسمن

نگو ای بابا!! یادت نیست خودت دوست نداشتی اصن برگردی از حج؟ زود می گذره...

مرجان

دمش گرم. این ارشادیا که عقلشون به چشمشونه رو باید همینجوری پیچوند حالا منظورت هر چی که می خواست باشه!

مرتضي

هرچي كه خواستيم برداشت كرديم خدايي خانم دكتر در ضمن معذرت كه نظر خواهي فعال نبود اخه پستش .... خودت برداشت كن خب ديگه

شازده سید کوچولو

سلام این مث اون جریان بنده خدایی بود که رفته بود حافظیه برگشته بود ... دوباره می خواست برگرده یه بار دیگه "از اون جهت" ببینه برگرده خونه اش! گرچه تو این جور مواقع مهم اینه کم نیاری ولی این می تونست یه برداشت فرهنگی تر هم داشته باشه که اون تله موشه مال یه مادر فرهنگی و متعهدی بوده که می خواسته بچه هاش تو خونه طرف چیز های بد بد نرن ! بعد می ره یه تله موش می ذاره رو ریسیور که کسی نره طرفش(حالا ریسیور تو اون فضای فرهنگی چه می کند بماند) . بعد از اونجایی که بچه های اون مادر هم یه کم فهنگی ان و عقلشون می رسه به ریسیور دست نمی زنن... (آخه خیلی بی فرهنگیه) بعد با مدادش ور رفته به دکمه های ریسیور بعد مداده گیر کرده و ریسیور آزاد شده و بسم الله! خب اینم یه برداشته . نتیجه ی اخلاقی:"اگه کار بی فرهنگی هم می خواین بکنین با فرهنگ کار کنین!) راستس مطالبت عموما زیبا یود . به منم سر بزن اگه خواستی بگو بلینکمت!

سعید

این ریش و قیچی همچنان دست ماست

هلیا

یلدایَ ت بز بانو سعیده جان[گل]

مطهره

سلام سعیده بانو.. ادیت کردی کاراتو؟ من امروز تازه سرم خلوت شده وو میخوام بخونم و تادیت کنم.. اگه دیدی باز نتت بازی در اورد یه سر برو کافی نت و سند کن.. این روزا که بکوب میخونی..دلم روشنه